ul. Warszawska 30/20, 25-312 Kielce
+41 34 44 406 | +48 797 970 200
info@crmdoradztwo.pl

Upadłość konsumencka

Upadłość konsumencka

Masz obawy przed bankructwem? Komornicy i firmy windykacyjne nie dają Ci spokoju? Nie czekaj! Im szybciej zrobisz pierwszy krok, tym prędzej uporasz się ze swoim zadłużeniem!

Jesteśmy po to, by Ci pomóc.

Nie odwlekaj kontaktu z prawnikiem i zgłoś się do nas już dzisiaj. Umów się na bezpłatną konsultację z naszym specjalistą.
Od tego momentu wspólnie przejdziemy cały proces upadłości, włączając w to złożenie wniosku, wsparcie w sądzie, kontakty z syndykiem i wszelkie wsparcie, związane z kolejnymi etapami upadłości.
We wszystkie sprawy naszych Klientów o ogłoszenie upadłości konsumenckiej są zaangażowani adwokaci i radcowie prawni, którzy posiadają odpowiednie przygotowanie teoretyczne oraz merytoryczne.

Pomoc naszych specjalistów, w sprawach o upadłość konsumencką polega m.in. na:

  • zweryfikowaniu stanu faktycznego i dokonaniu oceny, czy klient spełnia przesłanki umożliwiające ogłoszenie upadłości konsumenckiej
  • udzielaniu porady prawnej w zakresie postępowania upadłościowego osoby fizycznej i przedstawieniu wszystkich zalet oraz wad w przypadku wydania postanowienia o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej przez sąd
  • pomocy w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji, która stanowi załącznik do wniosku o upadłość konsumencką
  • sporządzeniu wniosku o upadłość konsumencką
  • reprezentacji w sądzie w trakcie rozprawy o ogłoszenie upadłości konsumenckiej.

Istnieje również możliwość podjęcia z nami współpracy po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej przez sąd lub w momencie, gdy pojawi się potrzeba wniesienia zażalenia na postanowienie o oddaleniu wniosku o upadłość.